Ipregnace fasád před graffiti

Vodoodpudivý impregnační nátěr na ošetření nasákavých minerálních povrchů proti vlhkosti a vlivu sprejového vandalismu. Je vhodný na ošetření všech minerálních povrchů z přírodního a umělého kamene, vápenocementových omítek i ostatních vodou nasákavých omítek. Neviditelná vrstva, která se při ošetření vytvoří na povrchu, odpuzuje vodu a nečistoty. Tato neviditelná vrstva vytvoří mezivrstvu (anebo tzv. obětní vrstvu) mezi povrchem a nechtěně nastříkanou barvou. Odstraněním této mezivrstvy se odstraní také nastříkaná barva. Ošetřený povrch získává vyšší životnost a podstatně se snižujnáklady na odstranění nechtěně nastříkané barvy.

Impregnace-fasad

Impregnace skla a keramiky

Je nanotechnologický systém zušlechtění autoskla, skla, keramiky, leštěného kamene a glazurovaných povrchů jako obklady a podobně. Zušlechtěný povrch získává na velmi dlouhou dobu (až do 10 let) samočisticí vlastnosti při styku s tekoucí nebo padající vodou ve formě deště. Zároveň snižuje přilnavost špíny ve formě bláta, barev a podobně.

Impregnace-sklo-a-keramika

Impregnace dřeva

Je vhodný na permanentní ochranu dřeva pomocí nanočástic aplikovaných na dřevěný povrch nátěrem nebo nástřikem jako finální, konečná úprava povrchu. Takto ošetřený povrch získá hydrofobní vlastnosti, stává se voděodolným a zároveň získává samočisticí vlastnosti při styku s vodou.

Impregnace-dreva

Impregnace textilu a kůže

Je nanotechnologická ochrana textilu a kůže proti vlhkosti a nečistotám. Po velmi jednoduché aplikaci nástřikem na textil či kůži vytvoří molekuly obsažené v impregnaci na ošetřeném materiálu velmi hustou nanosíť, kterou nepronikne žádná kapalina či nečistoty. Textilie se tak stává silně voděodpudivou a zároveň získává samočistící vlastnosti při styku s vodou.

Impregnace-textilu-a-kuze

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider

Naše činnost

Společnost R2K CZECH, s.r.o. mnohaleté zkušenosti v oboru stavebnictví. Svým zákazníků poskytuje širokou škálu služeb od stavební činnosti, kde se zaměřuje na výstavbu dřevostaveb, kde je schopna celou zakázku provést na kliči od vybavení koupelen a dokončovacích prací až po dodání oken, dveří, stínící techniky, vrat, elektrických bran a dotvoření plotů i zpevěných ploch.

Naše priority

Spokojený zákazník je pro nás prioritou, proto mu věnujeme náležitou péči nejen při vyhotovéní nabídek ale i po záručním servise či opravách tak aby bylo vždy o klienta náležitě postaráno.

Předokenní roleta její výhody

Předokenní roleta slouží nejen ke komfortnímu zastínění prostoru v letních měsících, ale naproti tomu má své výhody i v zimním období kdy poskytuje izolační vrtvu a vtváří tak izolaci což vede k úspoře energetických strát. Nespornou výhodu představuje předokenní roleta v bezpečnostním prvku jakožto překážka, krou by případně musel nezvaný host překonat. Tento aspekt přispívá i k větčímu pocitu bezpečí pro obyvatele domu.

Tel.+420 703 12 13 12

info@r2k.cz

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a šest