Úklid firem

Úklid firem je prováděn buď pravidelně, nebo jednorázově. Na základě poptávky zpracováváme přesnou cenovou kalkulaci úklidu. 
Pro firmy zajišťujeme kompletní úklidové služby – strojní čištění koberců a čalounění, strojní čištění podlah a jejich renovaci, mopování podlah, mytí oken i ve výškách nebo těžko přístupných místech, údržbu sociálních zařízení, stírání prachu nebo doplňování sanitárního sortimentu. Kromě úklidu Vám rádi strojně vyčistíme interiér Vašich firemních osobních vozidel. 
Kompletní úklidový servis pro firmy neustále zdokonalujeme a díky různorodým klientům dnes vynikáme zejména v úklidu výrobních provozů, v potravinářských provozech, čistých provozech, kancelářích, ordinacích nebo školách.


 
 
 
 
 
 

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider

Naše činnost

Společnost R2K CZECH, s.r.o. mnohaleté zkušenosti v oboru stavebnictví. Svým zákazníků poskytuje širokou škálu služeb od stavební činnosti, kde se zaměřuje na výstavbu dřevostaveb, kde je schopna celou zakázku provést na kliči od vybavení koupelen a dokončovacích prací až po dodání oken, dveří, stínící techniky, vrat, elektrických bran a dotvoření plotů i zpevěných ploch.

Naše priority

Spokojený zákazník je pro nás prioritou, proto mu věnujeme náležitou péči nejen při vyhotovéní nabídek ale i po záručním servise či opravách tak aby bylo vždy o klienta náležitě postaráno.

Předokenní roleta její výhody

Předokenní roleta slouží nejen ke komfortnímu zastínění prostoru v letních měsících, ale naproti tomu má své výhody i v zimním období kdy poskytuje izolační vrtvu a vtváří tak izolaci což vede k úspoře energetických strát. Nespornou výhodu představuje předokenní roleta v bezpečnostním prvku jakožto překážka, krou by případně musel nezvaný host překonat. Tento aspekt přispívá i k větčímu pocitu bezpečí pro obyvatele domu.

Tel.+420 703 12 13 12

info@r2k.cz

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a osm