Posuvné samonosné brány

Nesené brány jsou vyrobeny z ocelového rámu, kde na spodní části tohoto rámu je připevněn samonosný profil, který je veden ve dvou vodících tancích. Tyto tanky jsou od sebe zpravidla vzdálené 1/3 průjezdné šířky. Velkou výhodou tohoto provedení je, že v průjezdu není žádná překážka - bezúdržbový provoz.


 
 
 
 
 

Dvoukřídlé vjezdové brány

Křídlové brány se dají použít všude tam, kde nelze z důvodu malého prostoru podél plotu montovat posuvnou bránu. Výhodou je jednoduchá stavební připravenost. Nevýhodou je zablokování prostoru za průjezdem. Brány je nutné vybavit mechanickými pevnými dorazy, které zajistí zavření popř. otevření. Jednoduché odblokování klíčem při výpadku proudu.


 
 

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider

Naše činnost

Společnost R2K CZECH, s.r.o. mnohaleté zkušenosti v oboru stavebnictví. Svým zákazníků poskytuje širokou škálu služeb od stavební činnosti, kde se zaměřuje na výstavbu dřevostaveb, kde je schopna celou zakázku provést na kliči od vybavení koupelen a dokončovacích prací až po dodání oken, dveří, stínící techniky, vrat, elektrických bran a dotvoření plotů i zpevěných ploch.

Naše priority

Spokojený zákazník je pro nás prioritou, proto mu věnujeme náležitou péči nejen při vyhotovéní nabídek ale i po záručním servise či opravách tak aby bylo vždy o klienta náležitě postaráno.

Předokenní roleta její výhody

Předokenní roleta slouží nejen ke komfortnímu zastínění prostoru v letních měsících, ale naproti tomu má své výhody i v zimním období kdy poskytuje izolační vrtvu a vtváří tak izolaci což vede k úspoře energetických strát. Nespornou výhodu představuje předokenní roleta v bezpečnostním prvku jakožto překážka, krou by případně musel nezvaný host překonat. Tento aspekt přispívá i k větčímu pocitu bezpečí pro obyvatele domu.

Tel.+420 703 12 13 12

info@r2k.cz

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a šestnáct