Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře firmy R2K jsou velmi oblíbená pro jejich snadnou údržbu, dlouhou životnost, funkčnost, tepelně izolační a konstrukční vlastnosti. Plastová okna nabízíme v moderním designu, vybrat si můžete z mnoha barev a dekorů i nadstandardních rozměrů. Naše plastová okna se hodí do všech typů budov. page2image13952 page2image14112 

 
 
 
 
 
 

Dřevěná okna a dveře

Dřevěná okna a dveře jsou nepřekonatelná klasika, ke které se zákazníci stále častěji vracejí. Dřevěná okna a dřevěné dveře jsou pevné a spolehlivé řešení pro každý dům či byt.
Dřevěná okna a dveře mají díky špičkové povrchové úpravě prakticky neomezenou životnost. Dodaváme pro Vás okna a dveře, které Vám budou celý život spolehlivě sloužit.Dřevěná okna a dveře od firmy R2K přinášejí komfor bydlení a především úsporu za vytápění.

Dřevěné dveře to je bezpečí Vašeho domova. Masivní dřevěné dveře vyrábíme ve třech stavebních hloubkách. Vybírat můžete z nepřeberné škály kvalitních dveřních výplní - vyrobíme pro Vás dřevěné dveře přesně podle Vašich představ.

 
 
 
 
 
 

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře v systému Ponzio PE 68 jsou tříkomorové. V křídle je standardně euro drážka která umožňuje také montáž celoobvodového kování, jak jej známe z dřevěných, nebo plastových oken. Stavební hloubka rámu je 68 mm a hloubka křídla je 76 mm. Přerušní tepelného mostu je provedeno kompozitem o šířce 32mm. Těsnění je ve všech třech rovinách, dvouřadé dorazové a středové. U těchto profilů již není podmínkou montovat křídlovou okapnici. Tříkomorová konstrukce profilů je maximálně tuhá, čímž umožněno vyrábět konstrukce o velkých rozměrech. Při použití výplně v podskelní komoře lze u systému označeného jako Ponzio PE 68+ dosáhnout součinitele prostupu tepla Uf = 1,5 W/m2K.


 
 
 
 
 
 

Dveře vchodové

Dobře zdůrazňují charaktér budovy.

Díky různorodým provedením se hodí jak pro jednorodinné a řádové domky tak i pro obchody. 

Vnější vchodové dveře představují jak moderní tak i klasický styl.

Velkým kladem PVC dveří je úspora energie, zvukotěsnost, tvorba individuálních projektů a spojeni s fixy. Nabízíme přitom širokou paletu barev profilů a spojů.


 
 
 
 
 
 

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider

Naše činnost

Společnost R2K CZECH, s.r.o. mnohaleté zkušenosti v oboru stavebnictví. Svým zákazníků poskytuje širokou škálu služeb od stavební činnosti, kde se zaměřuje na výstavbu dřevostaveb, kde je schopna celou zakázku provést na kliči od vybavení koupelen a dokončovacích prací až po dodání oken, dveří, stínící techniky, vrat, elektrických bran a dotvoření plotů i zpevěných ploch.

Naše priority

Spokojený zákazník je pro nás prioritou, proto mu věnujeme náležitou péči nejen při vyhotovéní nabídek ale i po záručním servise či opravách tak aby bylo vždy o klienta náležitě postaráno.

Předokenní roleta její výhody

Předokenní roleta slouží nejen ke komfortnímu zastínění prostoru v letních měsících, ale naproti tomu má své výhody i v zimním období kdy poskytuje izolační vrtvu a vtváří tak izolaci což vede k úspoře energetických strát. Nespornou výhodu představuje předokenní roleta v bezpečnostním prvku jakožto překážka, krou by případně musel nezvaný host překonat. Tento aspekt přispívá i k větčímu pocitu bezpečí pro obyvatele domu.

Tel.+420 703 12 13 12

info@r2k.cz

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a devatenáct