Dřevoplastové ploty

Dřevoplastové plotovky, které najdete v naší nabídce, pocházejí od prvotřídního amerického výrobce plotovek. Objevte všechny výhody kompozitních materiálů, které jsou mimořádně vhodné pro použití na plotovky. Nekroutí se, jsou stabilní, barevně stálé a bezúdržbové.

Kompozitní plotovky Fiberon vám nabízíme ve 3 barevných provedeních - červené, šedé a hnědé. Určitě si tedy vyberete. Výhodou dřevoplastových plotovek je, že kombinují přírodní materiál, tedy dřevo javoru, a moderní plastové materiály. Uchovávají si tak vlastnosti dřeva i plastu. Jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, UV záření, dešti, mrazu a také vůči dřevokazným houbám a plísním. Pořiďte si kompozitní plotovky Fiberon a váš plot bude po 20 let vypadat jako nový!


 
 

Dřevěné ploty

Nabízíme Vám široký vyběr plotů. Jsou vyrobeny z přírodního dřeva, bez dalších úprav. Jako materiál je použito smrkové dřevo. Dnešní ploty vyžadují elegantní tvarování ve vrchní části plotovky, které za pomocí fázek odvádí vodu a oddaluje tak proces hniloby. Zahradní dřevěné ploty jsou dodávány v tlouškách plaňky 20 mm a 25 mm. Při volbě vyšších plotů je lepší volit sílu plotové plaňky 25 cm. Nezbytnou součástí každého plotu jsou také plotové sloupky. Jednotlivá plotová pole se dají nainstalovat jak mezi sloupky betonové, tak mezi sloupky dřevěné. Jelikož naší prioritou je dřevovýroba, dodáváme širokou škálu plotových sloupků .


 
 

Poplastované ploty

Nechcete pravidelně natírat plot a hledáte bezúdržbové oplocení svého pozemku? Vyberte si z naší nabídky poplastované pletivo s výškou od 80 cm až do tří metrů. Životnost plotu v řádu desetiletí a barevnou stálost zajistí plast stabilizovaný proti povětrnosti a UV záření. Plotové pletivo poplastované dodáváme v rolích 15, 20 a 25 metrů. Na výběr máte pletivo komplet včetně vpleteného horního a spodního napínacího drátu, pletivo komplet včetně nezapleteného napínacího drátu.


 
 

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider

Naše činnost

Společnost R2K CZECH, s.r.o. mnohaleté zkušenosti v oboru stavebnictví. Svým zákazníků poskytuje širokou škálu služeb od stavební činnosti, kde se zaměřuje na výstavbu dřevostaveb, kde je schopna celou zakázku provést na kliči od vybavení koupelen a dokončovacích prací až po dodání oken, dveří, stínící techniky, vrat, elektrických bran a dotvoření plotů i zpevěných ploch.

Naše priority

Spokojený zákazník je pro nás prioritou, proto mu věnujeme náležitou péči nejen při vyhotovéní nabídek ale i po záručním servise či opravách tak aby bylo vždy o klienta náležitě postaráno.

Předokenní roleta její výhody

Předokenní roleta slouží nejen ke komfortnímu zastínění prostoru v letních měsících, ale naproti tomu má své výhody i v zimním období kdy poskytuje izolační vrtvu a vtváří tak izolaci což vede k úspoře energetických strát. Nespornou výhodu představuje předokenní roleta v bezpečnostním prvku jakožto překážka, krou by případně musel nezvaný host překonat. Tento aspekt přispívá i k větčímu pocitu bezpečí pro obyvatele domu.

Tel.+420 703 12 13 12

info@r2k.cz

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a dvacet