Dřevostavby

Svůj vysněný dům si můžete vybrat z námi nabízených typových domů, které si můžete dle vašich požadavků a přání upravit ve spolupráci s našimi projektanty dle Vašich přestav a finančních možností.

Převážně se zaměřujeme na dřevostavby, kde jsou nosné stěny realizovány pomocí prefabrikovaných celostěnových panelů. Stěnové panely pro nás připravuje česká společnost, která má dlouholetou tradici ve výrobě stavebních prvků pro dřevostavby. Využití celostěnových panelů s sebou přináší řadu výhod v oblasti výstavby rodinných domů. Výhody spočívají především v energetické efektivnosti systému, rychlosti montáže a vysoké pracovní kázni při prefabrikaci ve výrobní hale. Ve srovnání s tradičním způsobem výstavby dochází k podstatně nižšímu zatížení základové spáry, což umožňuje jeho použití i tam, kde se klasické stavební systémy neuplatní. Díky svým tepelně-technickým parametrům se panely běžně používají pro výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů. Celostěnové panely jsou difúzně otevřenou konstrukcí.

Stavební panely jsou konstruovány z masivního dřeva o síle 22cm. Obvodové stěny mají tloušťku 31cm. Energetická spotřeba na vytápění v zimním období při mínus 6°C u středně velkých domů vychází na cca 1.800 - 2.500,-Kč měsíčně a to díky  kvalitě zpracování a v neposlední řadě tepelně izolačním vlastnostem veškerých komponentů. Konstrukce stěn jsou izolovány pod tlakem foukanou izolaci, kde následně dosahujeme s panely tepelný odpor cca U = 0,19 W/m2K, a  díky nadstandardním německým oknům deceuninck se středovým těsněním s excelentními parametry kdy šířka okna je 86 cm U = 0,5-0.7 W/m2K

Veškerá výroby nosných obvodových stěn a příček probíhá u našeho českého partnera v suchých halách na moderním zařízení s přesností na desetiny mm za odborného dohledu.

Naše společnost se zaměřuje se svou výstavbou především na kvalitu a individuální přístup ke klientovi a to od fáze stavebního povolení až po fázi konečnou čili kolaudačního řízení celé stavby. Komplexností, rychlosti a ceny služeb které poskytuje si troufáme říci, že nemáme konkurenci

Při výběru Vašeho vysněného domu upřednostňujeme osobní schůzku, při které zodpovíme vaše veškeré otázky a případně se domluvíme na návštěvu již zrealizovaných staveb kde si budete moci ověřit zkušenosti majitelů našich staveb.

Přejeme Vám správný výběr realizační firmy a pevně věříme, že se uvidíme při osobním jednání


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider

Naše činnost

Společnost R2K CZECH, s.r.o. mnohaleté zkušenosti v oboru stavebnictví. Svým zákazníků poskytuje širokou škálu služeb od stavební činnosti, kde se zaměřuje na výstavbu dřevostaveb, kde je schopna celou zakázku provést na kliči od vybavení koupelen a dokončovacích prací až po dodání oken, dveří, stínící techniky, vrat, elektrických bran a dotvoření plotů i zpevěných ploch.

Naše priority

Spokojený zákazník je pro nás prioritou, proto mu věnujeme náležitou péči nejen při vyhotovéní nabídek ale i po záručním servise či opravách tak aby bylo vždy o klienta náležitě postaráno.

Předokenní roleta její výhody

Předokenní roleta slouží nejen ke komfortnímu zastínění prostoru v letních měsících, ale naproti tomu má své výhody i v zimním období kdy poskytuje izolační vrtvu a vtváří tak izolaci což vede k úspoře energetických strát. Nespornou výhodu představuje předokenní roleta v bezpečnostním prvku jakožto překážka, krou by případně musel nezvaný host překonat. Tento aspekt přispívá i k větčímu pocitu bezpečí pro obyvatele domu.

Tel.+420 703 12 13 12

info@r2k.cz

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šestnáct a jedenáct