Výklopná vrata

Vrata jsou určena tam, kde není požadavek na tepelnou izolaci a příliš velký komfort provozu. Rám a plechová výplň jsou zinkovány. Vrata jsou dodávána včetně rámu a v normalizovaných rozměrech. Vrata se většinou používají v hromadných garážích. 


 
 

Sekční vrata

Dopřejte si pohodlný vjezd do garáže, pořiďte si sekční garážová vrata od nás.Sekční garážová vrata se skládají ze sendvičových panelů o tloušťce 40 mm, které jsou vyráběny na automatické lince. Panel sekčních vrat se skládá ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní z polyuretanové pěny. Pozinkované ocelové plechy mohou být lakované nebo potažené PVC fólií imitující dřevo. Tato fólie je speciálně vyrobena pro garážová vrata a nepodléhá teplotním vlivům ani UV záření. Design garážových vrat tvoří také jejich povrch. A protože i ten může být v dnešní době různý, tak je také předmětem volby, kdy existují k výběru možnosti v podobě hladkého povrchu, imitace dřeva nebo povrchu stucco. K tomu se ještě vyrábí různé typy panelů, kterých je taktéž velké množství . Samotný panel může byt hladký, ale také se středovou drážkou nebo kazetou. Volba vzhledu spočívá především v určení barvy, kterou garážová vrata budou mít. V tomto směru nabízíme třeba osm standardních barev ze vzorníku RAL, dále osmi základních barev imitujících dřevo a kdyby nastal případ, že se Vám nebude žádná z uvedených líbit, je možné vytvořit sekční garážová vrata v jakékoli barvě ze vzorníku RAL. Není pro nás problém ani konstrukce rovných garážových vrat.


 
 
 
 
 

Rolovací vrata

Rolovací garážová vrata vynikají zejména minimálním nárokem na prostor a vysoce kvalitním provedením. Jsou vhodná pro objekty privátní, tak i průmyslové.Rolovací garážová vrata se výrábí přesně na míru. Rolovací vrata lze dodatečně namontovat do každého otvoru bez dalších stavebních úprav. Své uplatnění najdou tato rolovací vrata tam, kde jiné typy vrat nevyhovují. Vrata se vyrábí z hliníkových lamel PA77, které jsou zateplené polyuretanovou pěnou bez FCKW. Tyto lamely tvoří pancíř vrat. Pancíř se pohybuje v hliníkových vodících lištách, které obsahují otěruvzdorné těsnění s kartáčkem, nebo gumou. Celý pancíř se navíjí do hliníkového boxu, který je ve velikosti 300mm nebo 350mm s pojezdem hřídele. Rolovací vrata se vyrábí s motorovým pohonem + jeho nouzovým ovládáním, v případě výpadku el. proudu. Rolovací garážová vrata můžou být vybavena dálkovým ovládáním, nebo jen tlačítkový i klíčovým vypínačem.


 
 
 

Rychloběžná vrata

Rychloběžná vrata se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, k zlepšení klimatu v místnostech a k úsporám energie. Program zahrnuje vertikálně i horizontálně otvíratelná průhledná vrata s flexibilním závěsem, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty, i jako výkonná spirálová vrata příznivá pro servis s hladkými plochými hliníkovými profily.


 
 
 
 

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider

Naše činnost

Společnost R2K CZECH, s.r.o. mnohaleté zkušenosti v oboru stavebnictví. Svým zákazníků poskytuje širokou škálu služeb od stavební činnosti, kde se zaměřuje na výstavbu dřevostaveb, kde je schopna celou zakázku provést na kliči od vybavení koupelen a dokončovacích prací až po dodání oken, dveří, stínící techniky, vrat, elektrických bran a dotvoření plotů i zpevěných ploch.

Naše priority

Spokojený zákazník je pro nás prioritou, proto mu věnujeme náležitou péči nejen při vyhotovéní nabídek ale i po záručním servise či opravách tak aby bylo vždy o klienta náležitě postaráno.

Předokenní roleta její výhody

Předokenní roleta slouží nejen ke komfortnímu zastínění prostoru v letních měsících, ale naproti tomu má své výhody i v zimním období kdy poskytuje izolační vrtvu a vtváří tak izolaci což vede k úspoře energetických strát. Nespornou výhodu představuje předokenní roleta v bezpečnostním prvku jakožto překážka, krou by případně musel nezvaný host překonat. Tento aspekt přispívá i k větčímu pocitu bezpečí pro obyvatele domu.

Tel.+420 703 12 13 12

info@r2k.cz

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtrnáct a dvanáct