Alan 1

Alan 1 nabízí útulné bydlení rodině s jedním dítětem nebo staršímu páru. Uspořádání domu je dokonalým kompromisem malé zastavěné plochy a účelného řešení dispozice. Vchod do domu je umístěn přes chráněné závětří. Orientace klidové zóny do zahrady nabízí svým obyvatelům dokonalé soukromí a nerušený odpočinek. K domu je možné dostavět kryté stání pro automobil.

Zastavěná plocha 86 m2  -  Podlahová plocha 71 m2  -  Výška hřebene 5,2 m


 
 
 
 
 

Amos 1

Amos 1 jde vstříc potřebám dnešní moderní rodiny se dvěma dětmi. Přes nápadité francouzské okno využívá dům plného proslunění interiéru. Propojením obývacího pokoje, jídelny a kuchyně je dosaženo optického zvětšení obytného prostoru. Díky prostorné koupelně lze dům vhodně využít k bydlení osob se sníženou pohybovou schopností. Možná varianta domu s moderním pojetím jde vstříc milovníkům elegantního vzhledu a nevšedního designu.

Zastavěná plocha 134 m2  -  Podlahová plocha 110 m2  -  Výška hřebene 6,1 m


 
 
 
 
 

Aleš 1

Aleš 1 nabízí útulné bydlení rodině s jedním dítětem nebo staršímu páru. Uspořádání domu je dokonalým kompromisem malé zastavěné plochy a účelného řešení dispozice. Vchod do domu je umístěn přes chráněné závětří. Orientace klidové zóny do zahrady nabízí svým obyvatelům dokonalé soukromí a nerušený odpočinek. K domu je možné dostavět kryté stání pro automobil.

Zastavěná plocha 146 m2  -  Podlahová plocha 117 m2  -  Výška hřebene 5 m


 
 
 
 
 

Bedřich 2

Sympaticky vyhlížející dům s obytným podkrovím je vhodný pro rodinu s dětmi. Alternativy vzhledu umožňují umístit dům do městského nebo venkovského prostředí. Pracovnu v přízemí lze využít jako pokoj pro hosty. Samostatná koupelna v každém patře umožňuje dostatek pohodlí a soukromí i v případě péče o prarodiče.

Zastavěná plocha 70 m2  -  Podlahová plocha 96 m2  -  Výška hřebene 7,4 m


 
 
 
 
 

Benedikt 2

Minimalistickým pojetím a osobitým stylem je dům předurčen pro rodinu toužící po moderní architektuře. Účelné řešení interiéru nabízí pohodlné bydlení se dvěma dětmi. Díky dvěma plnohodnotným patrům je dům vhodný do městského prostředí. K domu lze připojit kryté stání pro automobil a dílnu, na jejíž střeše je možné zbudovat terasu přístupnou z druhého patra.

Zastavěná plocha 76 m2  -  Podlahová plocha 117 m2  -  Výška hřebene 6,6 m2  


 
 
 
 
 

Bruno 2

Odvážně vyhlížející dům ocení především lidé milující inovaci, kteří se nespokojí s tradičním pojetím architektury. Vikýř vystupující uprostřed střechy dodává domu jeho dominantní charakter. Dům je vhodný pro čtyřčlennou rodinu. Maximálně účelným využitím přízemí je dosaženo prostorné denní zóny propojené s terasou a zahradou. Ke kuchyňskému koutu přiléhá praktická spíž. Moderní řešení vikýře zajišťuje dostatečné proslunění místnosti. Na prostornou ložnici navazuje oddělená hobby místnost s francouzským oknem orientovaným do zahrady.

Zastavěná plocha 90 m2  -  Podlahová plocha 133 m2  -   Výška hřebene  7,6 m 


 
 
 
 
 

Bohumil 2

Tento moderní dům v klasickém pojetí je možné umístit v městské i venkovské zástavbě. Pokoje v přízemí využívají díky francouzským oknům plného proslunění. Při navrhování tohoto domu byl kladen maximální důraz na účelné využití úložných prostor.

Zastavěná plocha 95 m2  -  Podlahová plocha 125 m2  -   Výška hřebene  7,65 m 


 
 
 
 
 

Cyril 3

Cyril 3 je ideální pro odpočinek a načerpání nové energie při chalupaření. Přízemí je využito pro společné
soužití obyvatel, v podkroví jsou pak umístěny dvě ložnice se sociálním zázemím. Víkendový domek je určen pro čtyři
až šest návštěvníků. Asymetricky osazená střecha a dřevěný obklad podkroví dávají této chatě osobitý charakter. Je vhodné situovat na rovinatý nebo
mírně svažitý pozemek s jihovýchodní, jižní nebo jihozápadní orientací.

Zastavěná plocha 42 m2  -  Podlahová plocha 57 m2  -   Výška hřebene  7,45 m 


 
 
 
 
 

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider

Naše činnost

Společnost R2K CZECH, s.r.o. mnohaleté zkušenosti v oboru stavebnictví. Svým zákazníků poskytuje širokou škálu služeb od stavební činnosti, kde se zaměřuje na výstavbu dřevostaveb, kde je schopna celou zakázku provést na kliči od vybavení koupelen a dokončovacích prací až po dodání oken, dveří, stínící techniky, vrat, elektrických bran a dotvoření plotů i zpevěných ploch.

Naše priority

Spokojený zákazník je pro nás prioritou, proto mu věnujeme náležitou péči nejen při vyhotovéní nabídek ale i po záručním servise či opravách tak aby bylo vždy o klienta náležitě postaráno.

Předokenní roleta její výhody

Předokenní roleta slouží nejen ke komfortnímu zastínění prostoru v letních měsících, ale naproti tomu má své výhody i v zimním období kdy poskytuje izolační vrtvu a vtváří tak izolaci což vede k úspoře energetických strát. Nespornou výhodu představuje předokenní roleta v bezpečnostním prvku jakožto překážka, krou by případně musel nezvaný host překonat. Tento aspekt přispívá i k větčímu pocitu bezpečí pro obyvatele domu.

Tel.+420 703 12 13 12

info@r2k.cz

X
Jméno
E-mail
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacet a devět